O mnie

o-mnie.png

O mnie

Z ust klientów często słyszę, że w trakcie naszej współpracy budują takie życie, którego pragną. Pomaga im mój spokój, intuicja, wiedza, dogłębna analiza, narzędzia i nastawienie na działanie. Uważam, że to najlepiej określa mnie jako specjalistę w dziedzinie holistycznej psychologii osiągnięć.

Rozwijam się i sama doświadczam na sobie wszystkiego, co poznaję. Dzięki temu masz pewność, że konkretnie dobieram narzędzia w stosunku do Twoich wyzwań. Żyję w zgodzie ze swoimi wartościami: łagodnością, zrozumieniem, wolnością i dobrymi relacjami. Żyję poza ogólnie przyjętym schematem. Poza presją i natłokiem społecznych oczekiwań. Świadomie i uważnie. Dzięki temu osiągnęłam sukces i wolność.

Screenshot from 2021-06-09 21-01-48.png

Od 10 lat kolekcjonuję różne doświadczenia związane ze sportem i psychologią. Pozwala mi to na stwierdzenie, że jestem w posiadaniu skutecznych narzędzi. Dzięki nim razem możemy przekształcić Twoje życie i stworzyć lepsze jutro.

Co dwa tygodnie poddaję swoją pracę profesjonalnej superwizji w nurcie ACT (CBT).

W zakładce „Sklep” znajdziesz ogrom mojej wiedzy i doświadczenia. Chcę podzielić się nią z Tobą w formie specjalnie przygotowanych produktów. Korzystając z zawartych tam narzędzi, dotrzesz do punktu, z którego sukces jest na wyciągnięcie ręki. Określisz i zrealizujesz cele w życiu prywatnym, praktykowanym sporcie czy w biznesie.

Pogłębisz świadomość i zbudujesz działania prowadzące Cię ku pełni życia. Zaczniesz żyć zgodnie z wartościami. Nabędziesz elastyczności i nauczysz się jak realizować siebie pomimo dyskomfortu czy napotykanych wyzwań.

Okiełznasz swój lęk i stres. Wyjdziesz poza sztywne ramy narzucone przez ogół społeczeństwa.
Zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą. Pogłębisz samoświadomość.
Poczujesz spokój i wolność, dzięki którym ruszysz naprzód zdobywać nowe szczyty, dotychczas niedostępnych, gór.

  • psycholog z wieloletnim doświadczeniem,
  • psycholog sportu (AWF),
  • psychoterapeuta CBT w trakcie specjalizacji,
  • terapeuta ACT,
  • psycholog osiągnieć,
  • członkini Association for Contextual Behavioral Science (ACBS),
  • członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zostań ze mną

na ścieżce ku pełni życia
Zapisz się do mojego newslettera, poprzez który będę dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu wolności.