Współpraca

Zasob-3.png

Chcesz nawiązać współpracę?

Prowadzę konsultacje indywidualne, jak również warsztaty i szkolenia dla firm i drużyn sportowych. W pracy zawsze stawiam na działania i ich użyteczność. Dbam o to, abyś Ty (lub Twój zespół) pogłębił wiedzę o samym sobie, o swoich wartościach oraz o możliwości podejmowania działań.

Współpracuję z osobami, które czują się gotowe do osiągnięcia dalszych sukcesów w życiu. Z osobami świadomymi, zdającymi sobie sprawę z tego, że nie każda droga jest prosta. Gotowymi podjąć konkretne działania prowadzące ku wyznaczonym celom.

Kontakt

Współpraca

indywidualna

To nasze działania realnie wpływają na zmiany. Wartości, którymi się kierujemy, wyznaczają nasz kurs. W trakcie Twojej drogi zorientowanej na pełnię życia, będę Twoim przewodnikiem i wsparciem. Pomogę Ci odczytać Twoje drogowskazy i pokażę jak działać pomimo wyzwań i dyskomfortów.

Świadomy

biznes

Twój zespół nauczy się działać zgodnie z wartościami i otrzyma praktyczne wskazówki, które przybliżą Waszą drużynę do realizacji celów i budowania relacji. W trakcie warsztatów poszerzy swoją wiedzę odnośnie uważności, elastyczności, motywacji, działania w dyskomforcie i kryzysie oraz osiągania sukcesów.

wspolpraca.jpg

Zostań ze mną

na ścieżce ku pełni życia
Zapisz się do mojego newslettera, poprzez który będę dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu wolności.