O mnie

Z ust klientów często słyszę, że w trakcie naszej współpracy budują takie życie, którego pragną. Pomaga im mój spokój, intuicja, wiedza, dogłębna analiza, narzędzia i nastawienie na działanie. Uważam, że to najlepiej określa mnie jako specjalistę w dziedzinie holistycznej psychologii osiągnięć.

Rozwijam się i sama doświadczam na sobie wszystkiego, co poznaję. Dzięki temu masz pewność, że konkretnie dobieram narzędzia w stosunku do Twoich wyzwań. Żyję w zgodzie ze swoimi wartościami: łagodnością, zrozumieniem, wolnością i dobrymi relacjami. Żyję poza ogólnie przyjętym schematem. Poza presją i natłokiem społecznych oczekiwań. Świadomie i uważnie. Dzięki temu osiągnęłam sukces i wolność.

empatia

profesjonalizm

wiedza

Od 10 lat kolekcjonuję różne doświadczenia związane ze sportem i psychologią. Pozwala mi to na stwierdzenie, że jestem w posiadaniu skutecznych narzędzi. Dzięki nim razem możemy przekształcić Twoje życie i stworzyć lepsze jutro.

Co dwa tygodnie poddaję swoją pracę profesjonalnej superwizji w nurcie ACT (CBT).

W zakładce „Sklep” znajdziesz ogrom mojej wiedzy i doświadczenia. Chcę podzielić się nią z Tobą w formie specjalnie przygotowanych produktów. Korzystając z zawartych tam narzędzi, dotrzesz do punktu, z którego sukces jest na wyciągnięcie ręki. Określisz i zrealizujesz cele w życiu prywatnym, praktykowanym sporcie czy w biznesie.

Pogłębisz świadomość i zbudujesz działania prowadzące Cię ku pełni życia. Zaczniesz żyć zgodnie z wartościami. Nabędziesz elastyczności i nauczysz się jak realizować siebie pomimo dyskomfortu czy napotykanych wyzwań.

Okiełznasz swój lęk i stres. Wyjdziesz poza sztywne ramy narzucone przez ogół społeczeństwa.
Zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą. Pogłębisz samoświadomość.
Poczujesz spokój i wolność, dzięki którym ruszysz naprzód zdobywać nowe szczyty, dotychczas niedostępnych, gór.

  • psycholog z wieloletnim doświadczeniem,
  • psycholog sportu (AWF),
  • psychoterapeuta CBT w trakcie specjalizacji,
  • terapeuta ACT,
  • psycholog osiągnieć,
  • członkini Association for Contextual Behavioral Science (ACBS),
  • członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Blog

zobacz najnowsze wpisy

Tu i teraz – 6 kroków do wejścia w uważność

Tu i teraz – 6 kroków do wejścia w uważność

Czy masz poczucie, że czas i życie przelatują Ci między palcami?Wracając do domu, czujesz, że trud dnia codziennego przygniata Cię?Może masz wrażenie, że zmęczenie przejmuje władzę nad Twoim życiem?Czujesz, że jest w Tobie potrzeba i ciekawość, by się rozwijać?Chcesz...

czytaj dalej
Autoterapia wstęp do wolności

Autoterapia wstęp do wolności

Zajrzyj w głąb siebie, odnajdź swoją wolność https://www.youtube.com/embed/kULHfHQ3Wvc Czego potrzebujesz? Potrzebuję wolności, swobody… Chcę oddychać pełną piersią… Chcę żyć. Chcę czuć dreszcz emocji, patrząc na przestrzeń. Chcę wiedzieć, że jest coś przede mną....

czytaj dalej

Zostań ze mną

na ścieżce ku pełni życia

Zapisz się do mojego newslettera, poprzez który będę dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu wolności.